Türkçe العربية English فارسی Русский

HAKKIMIZDA

KarSaz Hukuk Bürosu 2000 yılında kurulmuş olup, geniş bir hukuk yelpazesi içinde değişik uyuşmazlıkların takip edildiği, tanınmış yerli ve yabancı şirketlere, kurum ve kuruluşlara profesyonel anlamda hukuki danışmanlık verilen bir Hukuk Bürosudur.

KarSaz, bünyesinde yer alan avukatların her birinin uzmanlık alanları doğrultusunda müvekkillere danışmanlık sağlandığı bir hukuk bürosu olup, ihtilaflar ve çözümleri hakkında küresel düşünebilme ve çalışma özelliğine sahiptir. Hukuki danışmanlık verilen şahıs, şirket ve kuruluşların her türlü hukuki problemleri ile ilgilenip özellikle yatırım projeleri ve işin yürütülmesi için gerekli diğer sözleşmelerin takip ve tadili ile düzenlenmesi hususunda gerekli çalışmalar yapılmaktadır. Büromuz hukuki danışmanlığını üstlendiği çeşitli şahıs, şirket ve kuruluşların her türlü hukuki ihtilafları ile ilgilendiği gibi müvekkillerini hukuki gelişmelerden ve mevzuattaki değişikliklerden haberdar etmektedir. Şahıs, şirket ve kuruluşların her türlü hukuki sebepten kaynaklanan davalarının takibinin yanı sıra, alacaklarının hukuki takibi ve şirketlere özel borç yapılandırmaları da gerçekleştirilmektedir. Ayrıca KarSaz bünyesinde fikri ve sınai mülkiyet ile yabancı yatırımcıların vatandaşlık kazanımı işlemleriyle ilgili danışmanlık hizmetleri de sağlanmaktadır. Bunun yanında yabancı şirket ve şahısların Türkiye'deki hukuki ihtilafları özellikle dava ve alacaklarının takibi yapılmaktadır.

Halen müvekkillerimiz arasında, Türkiye’nin tanınmış dernek ve vakıfları ile yapı malzemeleri üretim ve ticareti, boya ve kimya sanayi, giyim, tekstil ve perakende, nakliye ve lojistik, kozmetik ve ambalaj sanayi gibi sektörlerde faaliyet gösteren Türkiye'nin ve dünyanın önde gelen şirket ve kuruluşları bulunmaktadır. 

 

 

 

 

 

RANDEVU AL

(0212) 219 02 42

 

 

ONLINE DANIŞMA

Bize Mesaj Gönderin

 

 

NAVIGASYON

GOOGLE HARITA

 

 

 

 

Copyright © 2000-2022 KARSAZ HUKUK BÜROSU