Türkçe العربية English فارسی Русский

Avukat Tezcan SAZ

Yabancı Dil: Arapça

Avukat Tezcan SAZ

Avukat Tezcan SAZ, Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 1999 yılında mezun olup, 2000 yılından bu yana İstanbul barosuna bağlı olarak serbest avukatlık yapmaktadır. 2001 yılında kurulan KARSAZ Hukuk Bürosunun kurucu ortaklarındandır. Tezcan SAZ, mesleki kariyerinde özel hukuk uyuşmazlıkları ve özellikle İşçi İşveren arasındaki uyuşmazlıklar, İş Hukuku, Ticaret Hukuku, İcra İflas Hukuku, Aile Hukuku, Miras Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Kira ve Tahliye İhtilafları, Şirketler Hukuku, Alacak Risk Takibi Ve Yönetimi, Borç-Alacak Tasfiyesi ve Uzlaştırma, gibi özel hukukun çeşitli dallarında, 20 yılı aşkın tecrübesiyle yerli ve yabancı şahıslar ile yine yerli ve yabancı kurumsal şirketlere hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir. Bunun yanında Tezcan Saz, aldığı arabuluculuk eğitiminin de katkısıyla arabuluculuk sürecinde müvekkillerinin menfaatlerini bu süreç boyunca korumaya yönelik çalışmalar yapmakta olup, Adalet Bakanlığı Arabuluculuk Daire Başkanlığı’nın 34904 sicil numaralı arabulucusudur. Arb. Av. Tezcan SAZ orta seviyede İngilizce ve iyi derecede Arapça bilmektedir.

UZMANLIK ALANLARI: İş Hukuku, Ticaret Hukuku, Sözleşme Hukuku, Şirketler Hukuku, İcra İflas Hukuku, Aile Hukuku, Miras Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Kira ve Tahliye Hukuku  

YABANCI DİL: Arapça ve İngilizce

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RANDEVU AL

(0212) 219 02 42

 

 

ONLINE DANIŞMA

Bize Mesaj Gönderin

 

 

NAVIGASYON

GOOGLE HARITA

 

 

 

 

Copyright © 2000-2022 KARSAZ HUKUK BÜROSU