Türkçe العربية English فارسی Русский

Avukat Sedat KAR

Yabancı Dil: İngilizce ve Arapça

Avukat Sedat KAR

Avukat Sedat KAR, KARSAZ Hukuk Bürosunun kurucu ortaklarındandır. Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi 1999 yılı mezunudur. Yoğun tecrübelerinin bulunduğu Ticaret Hukuku, Şirketler Hukuku, İş Hukuku, Gayrimenkul Hukuku,  Miras Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, Marka ve Patent, Fikri Mülkiyet Hukuku, Vakıf ve Dernekler ile Yabancılar Hukuku alanında yerli ve yabancı birçok müvekkili temsil etmektedir. Türkiye ve dünyadaki güncel mevzuat değişikliklerini yakından takip etmekte ve bu doğrultuda birçok hukuki seminer ve konferansa katılmaktadır. İstanbul Barosu’na 24581 sicil numarası ile kayıtlı olan Sedat Kar Türkiye’ye yatırım yapacak yabancılara, yatırımları ve vatandaşlık işlemleriyle ilgili hukuki danışmanlık hizmeti de sunmaktadır.

UZMANLIK ALANLARI: Ticaret Hukuku, Şirketler Hukuku, İş Hukuku, Gayrimenkul Hukuku,  Miras Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, Marka ve Patent, Fikri Mülkiyet Hukuku, Vakıf ve Dernekler Hukuku, Yabancılar Hukuku

YABANCI DİL: İngilizce ve Arapça

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RANDEVU AL

(0212) 219 02 42

 

 

ONLINE DANIŞMA

Bize Mesaj Gönderin

 

 

NAVIGASYON

GOOGLE HARITA

 

 

 

 

Copyright © 2000-2022 KARSAZ HUKUK BÜROSU