Türkçe العربية English فارسی Русский

Avukat Bülent SAZ

Yabancı Dil: İngilizce ve Arapça

Avukat Bülent SAZ

Avukat Bülent SAZ, KARSAZ Hukuk Bürosunda ortak avukattır. Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi 1995 yılı mezunudur. 2006 ve 2007 yıllarında Amerika’ da bulunan William Marsh Rice University’de İngilizce eğitimi almıştır. Yoğun tecrübelerinin bulunduğu Ticaret Hukuku, Şirketler Hukuku, İş Hukuku, Gayrimenkul Hukuku,  Miras Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, Marka ve Patent, Fikri Mülkiyet Hukuku, Vakıf ve Dernekler alanında yerli ve yabancı birçok müvekkili temsil etmektedir. Türkiye ve dünyadaki güncel mevzuat değişikliklerini yakından takip etmekte ve bu doğrultuda birçok hukuki seminer ve konferansa katılmaktadır. Avukat Bülent SAZ İstanbul Barosuna 22826 sicil numarası ile kayıtlı olup, ayrıca Adalet Bakanlığı Arabuluculuk Daire Başkanlığı’nın 34849 sicil numaralı arabulucusudur.

UZMANLIK ALANLARI: Ticaret Hukuku, Şirketler Hukuku, İş Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Aile Hukuku, Miras Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, Marka ve Patent Hukuku, Fikri Mülkiyet Hukuku, Vakıflar ve Dernekler.

YABANCI DİL: İngilizce ve Arapça

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RANDEVU AL

(0212) 219 02 42

 

 

ONLINE DANIŞMA

Bize Mesaj Gönderin

 

 

NAVIGASYON

GOOGLE HARITA

 

 

 

 

Copyright © 2000-2022 KARSAZ HUKUK BÜROSU